Z okazji Światowego Dnia Turystyki zapraszamy Państwa na „Turystyczny Wieczór w Resursie”, który odbędzie się 28 września 2021 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Sali Kameralnej „Resursy”.

Będzie to spotkanie inaugurujące przygotowywany przez „Resursę” cykl poświęcony turystyce, jej różnym rodzajom i formom, dalekim i bliskim podróżom, zabytkom, a przede wszystkim – mniej lub bardziej znanym atrakcjom turystycznym regionu radomskiego.

Podczas pierwszego spotkania będziecie mieli okazję poznać historię Światowego Dnia Turystyki, wziąć udział w dyskusji dotyczącej planowanych przez nas spotkań, porozmawiać na temat aktualnego stanu turystyki w Radomiu, a także posłuchać kilku turystycznych szlagierów.

Gościem wieczoru będzie Cezary Jawoszek, wieloletni działacz Oddziału Miejskiego PTTK w Radomiu, gitarzysta, autor piosenek, pomysłodawca i założyciel śpiewającej grupy turystycznej „Radomir”. Artysta zaprezentuje kilka swoich autorskich utworów oraz piosenek turystycznych, z niezapomnianą „Hubalową legendą” na czele.

Zapraszamy – wstęp wolny!

Zachęcamy też do wypełnienia ankiety dotyczącej naszych spotkań. Link: https://forms.gle/7MTRyrEQ3rqHBduy8. Ankieta będzie dostępna do 12 października.