bajkowe niedziele w resursie marzec

Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 11.00 na nowy cykl filmowy dla najmłodszych – Bajkowe Niedziele w ?Resursie?. To wspaniały pomysł na rozpoczęcie u maluchów przygody z kinem, a dla nieco starszych dzieci na interesujące spędzenie wolnego czasu.

Przed projekcją na widzów czekają warsztaty z animatorami oraz liczne konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci uczestniczące w ?Bajkowej Niedzieli? otrzymają kolorowankę ?Legenda o powstaniu Radomia?.

UWAGA: Z powodu nowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w marcu odbędzie się tylko jedna projekcja w cyklu Bajkowe Niedziele, zaplanowana na 14 marca (niedziela) o godz. 11.00.

Zapraszamy najmłodszych widzów na szwedzką animację pt. ?Filonek Bezogonek?. Przed projekcją zapraszamy na spotkanie z członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ?4 Łapy?, którzy wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi opowiedzą m.in. o odpowiedzialności za zwierzęta i ich humanitarnym traktowaniu. W czasie spotkania przeprowadzimy zbiórkę żywności oraz artykułów dla bezdomnych zwierząt.

Repertuar na marzec:


14 III, godz. 11.00 – ?Filonek Bezogonek?, reż. Christian Ryltenius, Szwecja 2021, kategoria wiekowa: 4+ (67 min.)

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek ? Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu?


Uwaga: Seanse odbywają się w sanitarnym reżimie. Gości ?Resursy? obowiązują maseczki. Bilety (10 PLN) i karnety (40 PLN) ? do nabycia w ?Resursie?. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia. Dzieci zapraszamy wyłącznie w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe warsztaty tematyczne z zaproszonymi gośćmi. Każde dziecko uczestniczące w Bajkowej Niedzieli otrzyma od ?Resursy? kolorowankę ?Legenda o powstaniu Radomia?. Wśród nagród konkursowych znajdą się też gry planszowe ?Klucz Królewicza Kazimierza?.