W najbliższą Bajkową Niedzielę w Resursie, 30 stycznia o godz. 11.00 zapraszamy na film pt. „Kacper i Emma w teatrze”.

Kacper i Emma idą do teatru z innymi dziećmi z przedszkola. Przedstawienie tak bardzo im się podoba, że postanawiają zostać aktorami. Przedszkole do którego uczęszczają przyłącza się do akcji wsparcia sierocińca w Indiach. Kacper i Emma wpadają na pomysł aby wystawić sztukę teatralną a zebrane pieniądze przeznaczyć na pomoc sierocińcowi. Zaczyna się kolejna przygoda pełna niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych trudności. Jesteście ciekawi czy im się uda? W takim razie musicie to zobaczyć! Bądźcie z nami w najbliższą bajkową niedzielę.

Po seansie czeka Was jak zawsze niespodzianka w postaci warsztatów. Tym razem zaproponujemy kreatywne warsztaty tworzenia masek teatralnych oraz malowanie twarzy.

Czas trwania filmu: 81 min.
Kategoria wiekowa: 5+
Wstęp: 10 zł. (od osoby). Bilety do nabycia w kasie Resursy oraz online TUTAJ.


Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi od 15 grudnia 2021, maksymalne obłożenie widowni to 30%. Limit nie dotyczy jednak osób zaszczepionych, w związku z czym uruchamiamy sprzedaż dodatkowych biletów. Dobrowolne okazanie paszportu Covidowego bądź oświadczenie o zaszczepieniu przeciw Covid-19 ogromnie nam pomoże, dając możliwość wpuszczenia większej liczby osób. Ta deklaracja jest całkowicie dobrowolna. Robimy wszystko, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Uwaga! Limity nie dotyczą dzieci poniżej 12 roku życia.