Podczas pierwszego w 2023 roku koncertu z cyklu Resursa Music Drive, na naszej scenie wystąpią dwie lokalne kapele: 3po3 i Sven Goldstein. Koncert odbędzie się już 10 lutego o godz. 19.00.

Grupa Sven Goldstein tworzy muzykę w stylu amerykańskiego mocniejszego rocka, śpiewanego po angielsku. Skład zespołu: Viktor Smutek (wokal), Marcin Kolaczyk (gitara), Jeremi Zakrzewski (gitara), Grzegorz Wezigowski (bas) oraz Grzesiek Przybylski (bębny).

Tego wieczora zagra również kapela 3po3. Dynamiczny rock&roll i żartobliwe teksty to cechy charakterystyczne zespołu. W połączeniu z energią sceniczną prezentowaną podczas koncertów, gwarantują nietuzinkową zabawę. Zespół założony został pod koniec 2021 roku. Trzon tworzą grający wcześniej razem muzycy: gitara elektryczna – Mariusz Bąk, gitara basowa – Paweł Kopycki, perkusja Jacek Pietrzyk. Po dołączeniu do kapeli kolejnego gitarzysty Mateusza Pecelta i wokalisty Sebastiana Borkowskiego, muzycy stworzyli zupełnie nowy projekt.

Bilety na koncert dostępne są online TUTAJ, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.


Resursa Music Drive to cykl koncertów, który wystartował w Resursie w 2021 roku i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tak o wydarzeniach pisał Serwacy z Nocnej Zmiany Rocka Radia Radom:


O cyklu dowiecie się także z poniższego filmu: