Podczas nadchodzącej Uliczki Tradycji odbędzie się kilka ciekawych koncertów. Jednym z nich będzie występ formacji s’KWARTET Jerzego Skwarka, na który zapraszamy już 10 września o godz. 20.15.

s’KWARTET zaprosi naszych gości na wspaniały, jazzowy koncert, który odbędzie się wieczorem na naszym dziedzińcu.

Grupa wystąpi w składzie:

Iwona Skwarek – wokalistka, nauczyciel. Laureatka Międzynarodowego Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Brała udział w niemieckich produkcjach musicalowych (“A. L. Webber Gala”, “G. Gershwin Gala” i “Musical’s Classics”), współpracowała z formacjami jazzowymi Simple Accoustic Quartet, Szkill Trio, Kossacz Band i Jarosław Barów Band, Rolland Jazz Quartet, Leliva Jazz Band oraz kabaretem Koń Polski. Udziałem tej wokalistki jest kilka projektów muzycznych, ostatnie to płyty “Późne dziecko” z zespołem Qviat Rycerstwa i “Zapach deszczu” Marcina Lenca. Jest założycielką i dyrygentką chóru “Gospel Radom”.

Jerzy Skwarek – perkusja. Muzyk – uczeń Czesława Bartkowskiego, pracujący w sekcjach akompaniujących czołowym artystom polskiej estradyw kraju i zagranicą. Współpracował: z zespołem Włodka Kiniorskiego, Triem Jerzego Kossacza, z orkiestrami showowymi i musicalowymi w kraju, USA i krajach Europy zachodniej, z zespołem Koland Band, Jarosław Barów Band, kabaretem Koń Polski. Brał udział w programach: “Ananasy z mojej klasy” – TVN, “Fabryka Smiechu”, “W małym mieście”, “Letni festiwal kabaretu”- TVP2. Nagrał dwie płyty z Marcinem Lencem i zespołem “Qviat Rycerstwa”. Ostatnio współpracuje z zespłami “Marek Tom Quintet”, “Blues Power” i “s’KWARTET”. Lubi żeglować, jeździć na nartach, na rowerze i przebywać w “szlachetnym towarzystwie”…

Michał Trzpioła – gitarzysta, wszechstronny muzyk. Laureat 1 miejsca w prestiżowym festiwalu gitarowym SOLO ŻYCIA 2013. Gra na stałe w zespole Wojtka Pilichowskiego. Nagrali razem 4 płyty. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku JAZZ I MUZYKA ESTRADOWA. Na koncie także współpraca z takimi artystami jak: Jan Borysewicz, Mietek Jurecki, Kasia Kowalska, Paweł Kukiz.

Andrzej Wartyni – Gitara Basowa. Radomski weteran muzyki jazzowej, bluesowej i rockowej. Zaczynał w latach 70 tych w klubie na OBOZISKU, następnie zastąpił Ryszarda Szpaka w zespole INTEGRACJA. Od roku 1987 do 2010 muzyk na statkach wycieczkowych w Royal Caribbean International jako bandleader grupy LOCOMOTION. Obecnie pracownik Młodzieżowego Domu Kultury, oraz Kuźni Artystycznej MOK Amfiteatr

Wojciech Gadaszewski – pianista, aranżer, absolwent kierunku jazz i muzyka estradowa na wydziale artystycznym UMCS w Lublinie.

Uliczka tradycji 2022 program
Zespół s’KWARTET

uliczka tradycji

Patronat nad „Uliczką Tradycji” objęli:

MARSZAŁEK WOJ. MAZOWIECKIEGO ADAM STRUZIK
PREZYDENT RADOMIA RADOSŁAW WITKOWSKI
PRZEWODNICZĄCA RADY MIEJSKIEJ W RADOMIU KINGA BOGUSZ

Partnerami wydarzenia są:

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
IMPERIAL TOBACCO
SKANSEN RZEKI PILICY w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Sponsorzy:

ITM Poland Sp. z o. o
CERRAD Sp. z o.o
RADMOT Toczenie CNC i Frezowanie CNC
TS ALUMINIUM Polska Sp. z o. o
REWITALIZACJA Spółka z o.o
RAFFAELLO Farby i Dekoracje
HUMANSOFT Polska

Patronat medialny:
RADIO REKORD
TELEWIZJA DAMI
Cozadzień.pl
Tygodnik 7 DNI