We współpracy z Radomską Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT zapraszamy na kontynuację cyklu spotkań popularnonaukowych pt. „Fakty i mity”. Najbliższe wydarzenie zaplanowano na 9 lutego o godz. 17.30.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Adresowane są do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, wytwarzania energii elektrycznej oraz tematyki popularnonaukowej dotyczącej każdej sfery życia. Formuła spotkań ma charakter interaktywny; podczas wykładu można zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi omawianego tematu.

Lutowe Spotkania z nauką i techniką będą pogłębieniem cieszącej się dużym zainteresowaniem tematyki magazynowania energii elektrycznej i różnym możliwościom jej wykorzystania. Tym razem zajmiemy się obalaniem mitów na temat samochodów elektrycznych. W drugiej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego prowadzący odpowie na pytania publiczności. Szykujemy również ciekawe quizy i zagadki z nagrodami.

Spotkanie poprowadzi dr Andrzej Michalczewski. Wstęp wolny.

 
 
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. OBSERWUJ NAS NA FB: