sylwester 2022 radom

Nieśmiertelne przeboje Mieczysława Fogga, Elli Fitzgerald i Louisa Armstronga, barwne kostiumy i popisy taneczne, gwiazdy lat 20. i 30. – to wszystko i wiele więcej będzie czekać na tych, którzy zechcą powitać Nowy Rok w Resursie Obywatelskiej. Moc atrakcji podczas sylwestrowego wieczoru zapewni Teatr MUZA.

Międzywojnie było pięknym okresem pełnym wystawnych przyjęć i niezapomnianej muzyki. Na polskiej scenie królowali Mieczysław Fogg, czy Władysław Żeleński, za granicą zaś George Gershwin, Cole Porter i Louis Armstrong. Kobiece serca podbijał Rudolph Valentino, którego romans z polską aktorką – Polą Negri był głośno komentowany na całym świecie. Na ekranach można było zobaczyć Eugeniusza Bodo, Flipa i Flapa czy niezapomnianego Charliego Chaplina.

Przygotowane w Resursie widowisko, strojami i muzyką nawiązuje do tamtych czasów, kiedy – przypomnijmy – nasze mury wypełniały podobne klimaty! Eleganccy Panowie i dystyngowane Panie z Teatru MUZA wykonają takie utwory jak: „Sex Apeal”, „Zimny drań”, „Tango milonga”, „Ach jak przyjemnie”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „I got Rhythm” czy „Cheek to Cheek”.

Całość imprezy uświetni wprowadzający w klimat epoki wystrój wnętrz Resursy.

Cena biletu: 130 zł od osoby. Wejściówki dostępne w kasie Resursy Obywatelskiej oraz online TUTAJ.

Teatr MUZA

Program:

20.30 – Wernisaż wystawy pt. Międzywojenny Radom połączony z konkursem z nagrodami

21.00 – Aperitif

21.30 – „Powróćmy jak za dawnych lat” – I część koncertu

22.20 – Przerwa na poczęstunek

23.00 – „Powróćmy jak za dawnych lat” – II część koncertu

23.45 – Przywitanie Nowego Roku