Już od 9 czerwca Resursa Obywatelska zaprasza dzieci do wzięcia udziału w niezwykłej przygodzie – wyjątkowych spotkaniach z dobrymi manierami!

UWAGA! WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W INNYM TERMINIE. O SZCZEGÓŁACH POINFORMUJEMY WKRÓTCE

Czy w każdym miejscu na świecie „dobre maniery” znaczą to samo? O co właściwie chodzi z tym savoir-vivrem? Czy serwetka, nóż, widelec i łyżka mają jakieś magiczne właściwości? Na te i inne pytania odpowiemy podczas ośmiu spotkań warsztatowych, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Na spotkania zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Warsztaty odbywać się będą w poniedziałki i środy od godz. 17.30 (od 9 czerwca do 5 lipca 2021 roku). Koszt udziału we wszystkich zajęciach: 80 zł.

Obowiązują zapisy, na które czekamy do 8 czerwca (do godz. 16) pod numerami telefonu: 48 36 242 63 i 48 362 85 90 oraz mailowo: resursa@resursa.radom.pl. Ilość miejsc ograniczona. UWAGA! Spotkania wystartują, jeżeli zbierze się minimalna grupa 10 uczestników.

Na zakończenie warsztatów przewidujemy niespodziankę dla wszystkich dzieci.

Warsztaty poprowadzą:

Beata Niewczas – z wykształcenia i zamiłowania pedagog, animatorka kultury i edukatorka prowadząca warsztaty międzykulturowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koordynatorka wolontariatu w polsko-ugandyjskiej Fundacji Window of Life tworzącej Dom Dziecka w Masindi w Ugandzie, gdzie spędziła łącznie 7 miesięcy współpracując z najmłodszymi potrzebującymi wsparcia. Prywatnie miłośniczka muzyki afrykańskiej i gry na djembe.

Michalina Grzeszczyk – edukatorka z wieloletnim doświadczeniem, mimo wykształcenia pedagogicznego i lat praktyki z każdym dniem zdobywa nowe inspiracje i szczerą radość z pracy z najmłodszymi. Lubi łączyć naukę z zabawą, budzić zainteresowania, odkrywać pasje, inspirować. Jest ogromną fanką dziecięcej wyobraźni. Prywatnie – mama małego przedszkolnego odkrywcy.

Zdjęcie: freepik.com/brgfx