Przed nami pierwsza w tym roku sceniczna premiera Teatru Poszukiwań. Już 13 maja o godz. 18.00 w Resursie Obywatelskiej będzie można zobaczyć spektakl „Głodni.pl”.

„Głodni.pl” to sztuka oparta na twórczości Sławomira Mrożka. Teatr Poszukiwań przygotował barwną komedię, która zaskoczy widza i pozwoli mu na uczestnictwo w ciekawym eksperymencie teatralnym.

Czy byliście naprawdę głodni? Bohaterowie spektaklu nagle znajdują się w kryzysowej sytuacji… Kto przetrwa? Kto się poświęci? Czy znajdą sposób na wyjście z opresji? Czy przekonają wszystkich do podjęcia jedynej słusznej decyzji?

Na te i inne pytania odpowiedź otrzymają Państwo podczas premiery. „Głodni.pl” to czarny humor dla teatralnych smakoszy.

Reżyseria: K. Sasal, scenariusz K. Sasal. Teatr Poszukiwań. Obsada: Hanna Falkiewicz, Natalia Piwońska, Natalia Jaskorzyńska, Natalia Kapcia, Aleksandra Dąbrowska, Aleksandra Stankiewicz, Aleksandra Syta, Bartłomiej Stryjski, Mateusz Chrustowicz, Justyna Bednarczyk, Kamila Rodziewicz, Katarzyna Kiełbiowska, Wiktoria Leszczyńska.

Bilety na wydarzenie w cenie 10 zł dostępne w kasie Resursy oraz online TUTAJ.