free(ra)dom festival

Zapraszamy do udziału w warsztatach w ramach FREE(RA)DOM FESTIVAL ?Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe?.

Warsztaty odbędą się w Resursie w dniach 14-25.06. br.; organizowane są z myślą o wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki powstawania reportażu i dokumentu filmowego.

Zajęcia prowadzą: prof. dr hab. Maria Zmarz-Koczanowicz ? reżyserka i scenarzystka filmowa i teatralna, prof. dr hab. Andrzej Sapija ? reżyser dokumentalista, Paweł Smoleński ? dziennikarz, reportażysta, Jacek Hugo Bader – dziennikarz, reportażysta, Anna Wydra ? producentka filmowa, Marcin Kępa – pisarz, polonista, Piotr Buczak ? realizator reportażu sportowego, wprowadzenie – dr Adrian Szary.

Każdy z wykładowców poprowadzi dwa panele warsztatów (w godzinach 17-19) dla zgłoszonych wcześniej 15 osób. Wymiernym efektem warsztatów będzie wypracowanie wspólnego pomysłu (i późniejsza realizacja przez uczestników spotkań) na formę i treść dwóch reportaży ?Radom ? miasto Wolności? (tekstowego i filmowego), które zostaną zaprezentowane podczas przyszłorocznej sesji naukowej pod tym samym tytułem. Merytoryczną bazą obu reportaży będą rozmowy ? również w formie ulicznej sondy ? z radomianami, a także wypowiedzi historyków i świadków historii ? m. in. uczestników Radomskiego Czerwca 1976.

Na warsztaty można się zapisywać za pośrednictwem poniższego formularza lub telefonicznie: 48 36 242 63 i 48 362 85 90. Zapisy są jednoznaczne z przeczytaniem i akceptacją regulaminu projektu. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FREE(RA)DOM FESTIVAL

Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe.

(14-25.06.2021 r.)

    Czy jestem osobą pełnoletnią?

    DANE UCZESTNIKA:

    ?Potwierdzam zapoznanie się z Regulaminem FREE(RA)DOM FESTIVAL ?Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe. Czerwiec 2021?.

    Zgłaszam udział w warsztatach ?Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe?, akceptuję Regulamin warsztatów?Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe?; wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz udziału w Warsztatach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?.