free(ra)dom festival

Zapraszamy do udziału w warsztatach w ramach FREE(RA)DOM FESTIVAL „Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe”.

Warsztaty odbędą się w Resursie w dniach 14-25.06. br.; organizowane są z myślą o wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki powstawania reportażu i dokumentu filmowego.

Zajęcia prowadzą: prof. dr hab. Maria Zmarz-Koczanowicz – reżyserka i scenarzystka filmowa i teatralna, prof. dr hab. Andrzej Sapija – reżyser dokumentalista, Paweł Smoleński – dziennikarz, reportażysta, Jacek Hugo Bader – dziennikarz, reportażysta, Anna Wydra – producentka filmowa, Marcin Kępa – pisarz, polonista, Piotr Buczak – realizator reportażu sportowego, wprowadzenie – dr Adrian Szary.

Każdy z wykładowców poprowadzi dwa panele warsztatów (w godzinach 17-19) dla zgłoszonych wcześniej 15 osób. Wymiernym efektem warsztatów będzie wypracowanie wspólnego pomysłu (i późniejsza realizacja przez uczestników spotkań) na formę i treść dwóch reportaży „Radom – miasto Wolności” (tekstowego i filmowego), które zostaną zaprezentowane podczas przyszłorocznej sesji naukowej pod tym samym tytułem. Merytoryczną bazą obu reportaży będą rozmowy – również w formie ulicznej sondy – z radomianami, a także wypowiedzi historyków i świadków historii – m. in. uczestników Radomskiego Czerwca 1976.

Na warsztaty można się zapisywać za pośrednictwem poniższego formularza lub telefonicznie: 48 36 242 63 i 48 362 85 90. Zapisy są jednoznaczne z przeczytaniem i akceptacją regulaminu projektu. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FREE(RA)DOM FESTIVAL

Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe.

(14-25.06.2021 r.)

    Czy jestem osobą pełnoletnią?

    DANE UCZESTNIKA:

    „Potwierdzam zapoznanie się z Regulaminem FREE(RA)DOM FESTIVAL „Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe. Czerwiec 2021”.

    Zgłaszam udział w warsztatach „Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe”, akceptuję Regulamin warsztatów„Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe”; wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz udziału w Warsztatach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.