15 maja o godz. 11.00 zapraszamy w ramach „Bajkowej niedzieli” na spektakl „Profesorek wodorek i wehikuł czasu” w wykonaniu Teatru „Pomarańczowy Cylinder” .

Spektakl jest dowcipną opowieścią o pewnej wyjątkowej podróży w czasie. Znany naukowiec Profesorek Wodorek przez przypadek uruchamia Maszynę Czasu i wyrusza w pełną przygód podróż. Spektakl oparty jest na trzech etiudach, w których omawiany jest jeden ważny problem – szacunek. Będzie dużo o właściwym traktowaniu starszych, rówieśników, a także zwierząt. W jakie miejsca trafi Profesor? Może do średniowiecza? Być może do czasów późnego Gierka? Może do epoki kamienia łupanego, gdzie spotka jaskiniowców albo mamuta? A może do czasów gdy po Ziemi stąpały dinozaury? Tego nie chcemy zdradzać, aby nie psuć zabawy, ale ostrzegamy, że ostatnia scena i gość specjalny, który wystąpi, robi olbrzymie wrażenie. Bądźcie też gotowi na szczyptę ironii, stertę dowcipów i pyszną przygodę.

Reżyseria: Adam Krotofil, Michał Supcziński, występują: Adam Krotofil, Michał Supcziński. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.

Bilety na seans kosztują 10 zł.(od osoby). Dostępne w kasie Resursy Obywatelskiej oraz online TUTAJ.