„Bajkowa niedziela” w „Resursie” to cykl filmowych i teatralnych poranków dla dzieci. Tym razem zapraszamy na bajkę pt. „O czym szumi las”. Zapraszamy 16 stycznia o godz. 11.00.

Za sprawą filmu przeniesiemy się do bardzo kolorowego, tętniącego życiem lasu Hucky Bucky. Na pierwszy rzut oka jest to bardzo przyjemne i bezpieczne miejsce. W lesie mieszkają zwierzątka różnych gatunków. Żyje im się całkiem dobrze, jednak problemem jest brutalne prawo natury. Grupa myszy zaczyna mieć dosyć nieustannego chowania się przed drapieżnikami i postanawia działać. Sposobem na brutalne ataki ma być ustawa o życiu w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Tylko jak przekonać drapieżniki do nowej idei?

Po seansie odbędą się warsztaty, podczas których nauczymy się tworzenia różnych form z balonów.

Czas trwania filmu: 75 min.

Kategoria wiekowa: 6+

Wstęp: 10 zł. (od osoby). Bilety do nabycia w kasie Resursy oraz online TUTAJ.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi od 15 grudnia 2021, maksymalne obłożenie widowni to 30%. Limit nie dotyczy jednak osób zaszczepionych, w związku z czym uruchamiamy sprzedaż dodatkowych biletów. Dobrowolne okazanie paszportu Covidowego bądź oświadczenie o zaszczepieniu przeciw Covid-19 ogromnie nam pomoże, dając możliwość wpuszczenia większej liczby osób.Ta deklaracja jest całkowicie dobrowolna. Robimy wszystko, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Uwaga! Limity nie dotyczą dzieci poniżej 12 roku życia.