Zapraszamy na pierwszą w 2023 roku Bajkową Niedzielę. Już 15 stycznia o godz. 11.00 w Resursie Obywatelskiej rozpocznie się pokaz filmu animowanego „Kosmiczna przygoda Allana”.

Allan ma nieciekawą perspektywę wakacji. Jego rodzice się rozwiedli i mieszka tylko z ojcem na osiedlu, gdzie nie ma żadnych przyjaciół. Jest tak zrezygnowany, że zgadza się pomóc swemu zdziwaczałemu sąsiadowi Hugo, który ma obsesję na punkcie UFO. Allan ma być dla niego… ludzką anteną służącą nawiązania kontaktu z obcymi z kosmosu. I wtedy pojawia się Majka – stuprocentowa kosmitka, która awaryjnie ląduje na Ziemi. Między Allanem i Majką nawiązuje się zupełnie nieoczekiwana, prawdziwa przyjaźń. Allan nie musi nawet nic mówić, bo kosmitka czyta w jego myślach. Ale źli ludzie nie śpią. Na ślad istnienia kosmitki trafia szalony kolekcjoner, który pragnie, by była ona częścią jego zbioru dziwności. Teraz Allan, z pomocą sąsiada Helge, musi uratować Majkę przed dostaniem się w szpony bezwzględnego, szalonego kolekcjonera.

Wspaniałą przygodę czas zacząć! Nieważne, jaki masz kolor skóry i czy jesteś z Ziemi czy z kosmosu. Biały, czarny czy zielony – każdy może zostać twoim przyjacielem. Bo kto powiedział, że przyjaciół musimy szukać tylko na Ziemi?

Wstęp płatny. Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki dostępne w kasie Resursy oraz online na biletyna.pl.


 
 
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. OBSERWUJ NAS NA FB: