Ania Rusowicz Radom

Miło nam ogłosić kolejną gwiazdę zbliżającej się Uliczki Tradycji. 12 września o godz. 18.30 na naszej scenie wystąpi Ania Rusowicz z zespołem.

Naszym gościem specjalnym będzie Ania Rusowicz z zespołem. Artystka swoim śpiewem i brzmieniem nawiązuje do lat 60. i 70. XX wieku, w swojej twórczości inspiruje się bigbitem, psychodelicznym rockiem oraz muzyką bluesową. Jej popularność rozpoczęła się na festiwalu w Opolu w 2011 roku, wykonywała tam utwory swojej mamy Ady Rusowicz. Niedługo później wydała debiutancki album, za który otrzymała cztery Fryderyki. Występowała na Przystanku Woodstock, gdzie oddała hołd takim wykonawcom jak Led Zeppelin czy Deep Purple. Dyskografię wokalistki zamyka płyta ?Przebudzenie? z 2019 roku.

Muzycznym akcentem będzie również formacja Milky Way, która wykona nieśmiertelne przeboje z lat 60.

Kolejnym naszym gościem będzie Karolina Falkiewicz i Retro z Radomia, fotograf, artysta plastyk, specjalistka od edukacji artystycznej. trakcie Uliczki Tradycji przybliży nam modę lat 60., podzieli się swoimi inspiracjami oraz zdradzi, gdzie zdobyć oryginalne ubrania z tamtych czasów.

Działający w Resursie Teatr Poszukiwań zaprezentuje spektakl ?Historie damsko-męskie?. Jest to muzyczna farsa oparta na tekstach z okresu PRL-u, które przedstawiają relacje małżeńskie w krzywym zwierciadle codziennych spraw. Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Sasal. Oprawa muzyczna: Aleksandra Pawłowicz.

W dniach 11-12 września przeniesiemy się w szalone lata 60. Czeka nas także wiele innych atrakcji, między innymi kiermasz staroci, prezentacja zabytkowych pojazdów, warsztaty tworzenia biżuterii, krawiectwa, konkurs mody z nagrodami, czy zabawa taneczna przy muzyce z płyt winylowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAPISZ SOBIE TERMIN W KALENDARZU I DOŁĄCZ DO NASZEGO WYDARZENIA NA FACEBOOKU