lubisz to ? :)

A A A

IV Wielki Test Wiedzy o Radomiu, zgłoszenia

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” serdecznie zaprasza do udziału w Kazikach 2017 i IV Wielkim Teście Wiedzy o Radomiu.

Zgłoszenia do IV Wielkiego Testu Wiedzy o Radomiu przyjmowane będą do 18 lutego br., do godz. 10  pod adresem: resursa@resursa.radom.pl.

 

Zgłoszenie powinno zawierać personalia trzech osób tworzących drużynę, jej nazwę oraz telefon kontaktowy przynajmniej do jednego z członków zespołu. Co najmniej jeden członek drużyny musi być osobą pełnoletnią.  To Organizator decyduje, czy drużyna zostanie zakwalifikowana do udziału w Teście i informuje o tym przedstawiciela drużyny. Przyczyną nie zakwalifikowania może być np. wyczerpanie puli wolnych miejsc. Od decyzji Organizatora w tej sprawie nie przysługuje odwołanie.    

Lista drużyn biorących udział w Teście zostanie podana do publicznej wiadomości, m.in. poprzez umieszczenie jej na stronie Organizatora www.resursa.radom.pl

Tegoroczna edycja Testu odbędzie się w niedzielę, 5 marca, o godz. 15.00 w Sali Widowiskowej „Resursy”.

Regulamin IV Wielkiego Testu Wiedzy o Radomiu Kaziki 2017 oraz więcej informacji >>>

 

Odpowiedzi na wszelkie pytania co do formuły testu udziela pracownik Działu Dziedzictwa Kulturowego „Resursy”: Paweł Puton pawel.puton@resursa.radom.pl  tel 788-806-037 

Pytania z poprzednich edycji znajdują  TUTAJ>>>.