lubisz to ? :)

A A A

aktualności

 • Nagroda dla Teatru RESURSA za "Łysą Spiewaczkę"

  2016-06-05 19:15

  Teatr Resursa wystąpił, w jednym z najciekawszych festiwali teatralnych, w Ogólnopolskim Festiwalu Konstelacje Teatralne w Szamocinie i otrzymał

  II nagrodę  za spektakl "Łysa Śpiewaczka" w reż. Marcina Fortuny.  Gratulujemy !! 

 • VIII Radomski Festiwal Filozofii "Okna" imienia prof. Leszka Kołakowskiego.

  2016-06-05 19:00

  Po raz ósmy odbyły się  niezwykłe spotkania z filozofią. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do sukcesu VIII Radomskiego Festiwalu Filozofii OKNA im. prof. Leszka Kołakowskiego. Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów, partnerów, współpracowników, przyjaciół, sympatyków, uczestników spotkań i debaty. 

 • Gra miejska "Radomskimi śladami Leszka Kołakowskiego"

  2016-06-05 12:00

  Po raz pierwszy podczas Festiwalu Filozofii "Okna" im. prof. Leszka Kołakowskiego "Resursa Obywatelska" przygotowała dla mieszkańców miasta (szczególnie młodzieży) grę miejską. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy w piątek 3 czerwca o godz. 12,00.

  Zaczynamy w Resursie.   więcej >>>

 • Dni Dziecka w Resursie

  2016-05-31 11:27

  Co tam jeden Dzień Dziecka. My mamy aż dwa!!. Już 31 maja tłumy młodych szturmowały nasz ośrodek. Wszyscy chcieli poznać fascynujące przygody „Koziołka Matołka”. Spektakl przygotowali aktorzy Teatru Resursa pod wodzą Roberta Stępniewskiego. 

  O poszukiwaniu Pacanowa, gdzie kozy kują i innych peregrynacjach dzielnego Koziołka, nie mniej dzielni aktorzy Teatru Resursa, opowiedzieli we wtorek aż trzy razy dla 750 dzieciaków!!!  jak było, więcej na zdjęciach >>>

  1 czerwca ciąg dalszy Dnia Dziecka z Resursą. O godz. 12, w ramach VIII Festiwalu Filozofii „Okna” zapraszamy na taras Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Rynek 11.

  Tam aktorzy młodzieżowego Teatru Poszukiwań z Resursy zaprezentują bajkę „Ośmiornica”.

  Bajkę rozpoczął kiedyś pisać prof. Leszek Kołakowski, a w zeszłym roku kończyli radomscy uczniowie. Najlepsze okazało się zakończenie zaproponowane przez Paulinę Krajewską.

  Bajkę prof. Kołakowskiego i Pauliny wydało Radomskie Towarzystwo Naukowe i 1 czerwca odbędzie się prezentacja tej niezwykłej książeczki. Zapraszamy! 

  P.S. dla dorosłych

  Po tym prawdziwym maratonie z „Koziołkiem Matołkiem” aktorzy Teatru Resursa, po krótkim odpoczynku, ruszają w sobotę do Wielkopolski, do Szamocin. Tam na festiwalu Akcje-Konstelacje będą mieli do czynienia z innym sympatycznym zwierzątkiem – nosorożcem - bo zaprezentują „Łysą Śpiewaczkę”. Powodzenia!

 • Radomskie Preazentacje Teatralne

  2016-05-16 09:30

  Po raz ósmy odbyły się Radomskie Prezentacje Teatralne w Resursie Obywatelskiej. Laureatem w kategorii teatrów dziecięcych został Teatr "Scena 05" z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu a w kategorii młodzieżowej Teatr "Scene" z Katolickiego Liceum Ogółnokształcącego w Radomiu. Gratulujemy.  Protokół jury >>>

 • „Kwartet Beethovena”

  2016-04-23 18:00

  W sobotę, 23 kwietnia o godz. 18.00 odbyła się premiera spektaklu Teatru „Resursa” - „Kwartet Beethovena” wg opowiadania Waldemara Nowakowskiego o radomskim getcie na Glinicach, z udziałem Nauczycielskiego Kwartetu Smyczkowego Zespołu Szkół Muzycznych im. O. Kolberga w Radomiu.więcej >

Strony: « Poprzednia 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 34 Następna »