lubisz to ? :)

A A A

WYSTAWY

 • "Wodą malowane"

  2010-04-28 17:06

  30 kwietnia o godz. 18.00 została otwarta wystawa akwareli Małgorzaty Wólczyńskiej pt. „Wodą malowane”.
  Autorka urodziła się w Jedlni Letnisko, jest z wykształcenia geodetą, absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego  im. D. Czachowskiego  i Studium Geodezyjnego w Radomiu.       więcej ...

 • „Światy, które nie istnieją” – Jubileusz art. plastyka Krystyny Joanny Szymańskiej

  2010-04-09 09:25

  Zapraszamy do Galerii „Resursa” na  jubileuszową wystawę artysty plastyka Krystyny Joanny Szymańskiej zatytułowaną „Światy, które nie istnieją”,  zorganizowaną z okazji 30 lat pracy twórczej.

  Uroczyste otwarcie nastąpi w piątek 9 kwietnia o godz. 18.00, zaś  wystawa czynna będzie do 26 kwietnia br. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i twórczości Jubilatki.   więcej ...

 • Niezwykły Tajwan

  2010-03-17 16:13

   

   

  19 marca o godz. 12.00 w Galerii „Resursa”  otwarta zostanie wystawa fotografii zatytułowana „Niezwykły Tajwan”. Autorami zdjęć są czterej artyści fotograficy, którzy zaprezentowali swoje cykle tematyczne: 
  -    Chen Chih-hsiung - „W rytmie natury i ludzkości”
  -    Huang Ting-sheng – „Połączenie spraw przyziemnych z niebiańskimi
  -    Chio Po-lin – „Tajwan z lotu ptaka”
  -    Liu Chen-hsiang – „Niebiańska uczta sztuki”

  W wernisażu uczestniczyć będzie David Yi-Min Liu -  Główny Przedstawiciel Tajwanu w Polsce.
  Bezpośrednio po otwarciu wystawy odbędą się warsztaty plastyczne zorganizowane specjalnie dla uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta oraz studentów Wydziału Sztuki Politechniki Radomskiej, które poprowadzą dwie pochodzące z Tajwanu studentki  Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
   
  Wystawa czynna będzie do 16 kwietnia br.                więcej, galeria zdjęć

 • Bramy codzienności - wystawa fotografii Łukasza Wykroty

  2010-01-13 13:42


  Zapraszamy w najbliższy piątek 15 stycznia 2010r.  o godz. 18.00 na otwarcie wystawy fotografii Łukasza Wykroty  pt. „Bramy codzienności”. Jest to zestaw 13 czarno - białych fotografii ukazujących  przestrzeń miejską stworzoną na zasadzie zarejestrowania obrazów widzianych przez bramy radomskich kamienic.
  Autor urodził się w Radomiu. Tutaj ukończył LO im. Mikołaja Kopernika . Jest absolwentem  Policealnego  Studium Poligraficznego i Europejskiej Akademii Fotografii  w Warszawie. Zawodowo zajmuje się fotografią komercyjną.
  „Bramy codzienności” prezentował  w 2008 roku na Festiwalu TARNOWIDZ  w Tarnowie. Ekspozycja zorganizowana w Galerii „Resursa” jest pierwszą indywidualną wystawą Łukasza Wykroty w Radomiu.
  Czynna  będzie do 5 lutego br.

 • Kolorowy świat dzieci z Białorusi

  2009-12-08 12:57

  W czwartek 10 grudnia o godz. 12.00 wraz z Urzędem Miasta Radomia i Centrum Kultury Białorusi w Polsce otworzyliśmy wystawę zatytułowaną „Kolorowy świat dzieci z Białorusi”.

 • R jak RADOM, R jak RÓŻNORODNOŚĆ

  2009-12-01 09:05

  W piątek 4 grudnia w Galerii „Resursa” otworzyliśmy wystawę fotografii  Krzysztofa Andrzeja Ninarda i Pawła Putona zatytułowaną „R jak RADOM, R jak ROŻNORODNOŚĆ”. Ma  ona na celu ukazanie naszego miasta w bardzo różnorodnych (jak sama nazwa wskazuje) odsłonach z uwzględnieniem wielorakości imprez i zdarzeń kulturalnych, historycznych miejsc oraz artystycznych ujęć krajobrazowych.  Autorzy  ekspozycji chcieli w ten sposób zwrócić uwagę widza na atrakcyjność miejsca, w którym mieszkamy,   podkreślić i wyeksponować jego walory, pokazać lokalny koloryt.

Strony: « Poprzednia 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18