Po wakacyjnej przerwie wracają Bajkowe Niedziele w Resursie Obywatelskiej. Już 26 września o godz. 11 zapraszamy dzieci z opiekunami na projekcję filmu animowanego oraz warsztaty robienia czekolady z Warsztatownią MammaLeo. Będzie zabawnie i słodko!

UWAGA! Zmiana repertuaru Bajkowej Niedzieli. Z przyczyn niezależnych od organizatora w niedzielę, 26 września o godz. 11 zamiast filmu „Złoty Koń” zostanie wyświetlony film „Miś Bamse i Super Miód”. Za niedogodności przepraszamy. Po zakończonym seansie warsztaty robienia czekolady odbędą się zgodnie z planem.

Kupione bilety zachowują ważność. Osoby, które z powodu zmiany repertuaru chciałyby zwrócić zakupiony na platformie biletyna.pl bilet, proszone są o kontakt na adres mailowy: rezerwacje@biletyna.pl.

Bajkowe Niedziele to propozycja Resursy Obywatelskiej dla najmłodszych odbiorców. To wspaniały pomysł na rozpoczęcie u maluchów przygody z kinem i teatrem, a dla nieco starszych dzieci na interesujące spędzenie wolnego czasu. Po wakacjach będziemy spotykać się w co drugą niedzielę.

Na naszych gości czekać będą pokazy filmowe i spektakle teatralne. Przy okazji każdego pokazu odbywają się też warsztaty z animatorami, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz liczne konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci uczestniczące w projekcjach otrzymają kolorowankę „Legenda o powstaniu Radomia”.

Podczas pierwszego po wakacjach spotkania, 26 września o godz. 11, odbędą się także warsztaty robienia czekolady z Warsztatownią MammaLeo. Podczas zajęć dzieci nauczą się dobierać składniki do czekolady, spróbują smakołyków, udekorują pięknie opakowania, a co najważniejsze – będą mogły pooblizywać palce! Każdy uczestnik zajęć wykonuje jedną tabliczkę czekolady w pięknym opakowaniu.

Bilety na Bajkową Niedzielę kosztują 10 zł. Wejściówki dostępne są online TUTAJ, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.