Działający w Resursie Obywatelskiej zespół Betun świętuje swoje 5. urodziny! Z tej okazji już 28 stycznia o godz. 19.00 w ramach Resursa Music Drive zaprosimy na specjalny jubileuszowy koncert, podczas którego formacja wykona swoje największe przeboje. Tego wieczora na scenie pojawią się także przyjaciele zespołu. Support zapewni z kolei grupa Bękarty z Bullerbyn.

Betun to czteroosobowy zespół z Radomia, wykonujący szeroko pojętą muzykę metalową. Grupa występowała podczas takich wydarzeń, jak Rock Letnisko, Muzyczne Kaziki czy Resursa Music Drive. Dzięki zróżnicowaniu w stylach muzycznych członków, utwory powinny spodobać się zarówno starym weteranom muzyki metalowej, jak i młodszym odkrywcom tego gatunku.

Zespół wystąpi w składzie: Krzysztof Dulęba – śpiew, gitara, Daniel Karczewski – perkusja, Szymon Zięba – gitara oraz Kacper Chudziak – basista.

Bilety na koncert kosztują 10 zł. Wejściówki do nabycia w kasie Resursy Obywatelskiej oraz online TUTAJ.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi od 15 grudnia 2021, maksymalne obłożenie widowni to 30%. Limit nie dotyczy jednak osób zaszczepionych, w związku z czym uruchamiamy sprzedaż dodatkowych biletów. Dobrowolne okazanie paszportu Covidowego bądź oświadczenie o zaszczepieniu przeciw Covid-19 ogromnie nam pomoże, dając możliwość wpuszczenia większej liczby osób.Ta deklaracja jest całkowicie dobrowolna. Robimy wszystko, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Uwaga! Limity nie dotyczą dzieci poniżej 12 roku życia.