Zgraja i Gady to kolejne zespoły, które wystąpią na naszej scenie w ramach cyklu wakacyjnych koncertów Resursa Music Drive. Zapraszamy w piątek, 16 lipca o godz. 19.00.

Zgraja – grupa ludzi, których połączyła pasja do muzyki, mieszanina charakterów i gustów muzycznych. Grają w większości polskie i zagraniczne covery bluesowo-rockowe, z domieszką popu, soulu, ale i autorskie kompozycje. Wystąpili w kilku konkursach muzycznych, jak np. Muzyczne Kaziki, gdzie 3 razy grali na Finałowych koncertach, wygrali też Ogólnopolskie Spotkania z Balladą.

– Podczas koncertu 16 lipca na Resursa Music Drive zagramy z gośćmi. Będzie to spore zaskoczenie i coś nowego, wystąpimy w całkowicie innym klimacie niż do tej pory – piszą artyści.

Skład na Resursa Music Drive:
Olga Wesołowska – wokal
Szymon Winiarski – gitara
Piotr Goniewicz – instr. klawiszowe
Łukasz Listek – cajon
Marcin Listek – bas

Olgę Wesołowską radomska publiczność – i nie tylko – może kojarzyć z udziału w Grupie Wokalnej Resursa, a całkiem niedawno wystąpiła z dwoma raperami Beny BE i Hubert HNS Wabik w singlu “Maski”, który cieszy się sporą popularnością na YouTubie.

***

Początki grupy Gady sięgają końca 2018 roku. Niedługo potem utrwalił się skład instrumentalny – dwóch gitarzystów Daniel i Kacper, basista Alek oraz perkusista Mateusz. Po długich poszukiwaniach wokalu do grupy dołączyła Ada. Gady grają muzykę autorską z pogranicza hard rocka, bluesa i alternatywy, a także covery we własnej aranżacji. Do sukcesów zespołu można zaliczyć dostanie się do finału radomskich “Kazików” (dzięki głosom publiczności), a także dobre przyjęcie debiutanckiego singla “Bipolar”.

Skład zespołu:
Ada Wychowaniec – śpiew
Daniel Terlecki – gitara
Kacper Rzęchowski – gitara
Aleksander Fidos – bas
Mateusz Tomczyk – perkusja

Bilety na poszczególne koncerty Radom Music Drive dostępne są online TUTAJ, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed koncertami.