Ostatnie w tym roku Retrospotkanie w Resursie Obywatelskiej po raz kolejny dotknie obszernego tematu radomskich dzielnic. Zapraszamy wielbicieli historii naszego miasta już 13 grudnia o godz. 18.00.

W czerwcu i wrześniu br. podczas Retrospotkań poruszano temat radomskich dzielnic. Temat okazał się na tyle interesujący, a dyskusje burzliwe (choć bez gromów!), że w ciągu tych dwóch dwugodzinnych spotkań nie udało się porozmawiać o tych dzielnicach miasta, których nazwy rozpoczynają się na litery z końcowej części alfabetu.

– A przecież nie może być tak, że Rajec, Sadków czy Żakowice będą poszkodowane! Zapraszamy zatem na uzupełnienie naszej „trylogii” – nie skończymy spotkania, póki nie padnie choćby zdanie o każdej z radomskich dzielnic – podkreśla Paweł Puton z Resursy Obywatelskiej.

Garść ciekawostek na wspomniany temat przygotują, jak zawsze, Paweł Puton z Resursy i Grzegorz Siek z portalu Radom.Retrospekcja. Tradycyjnie także sami radomianie będą dzielić się wspomnieniami o „swojej” dzielnicy.