free(ra)dom festival

Już ostatni dzwonek, by zdążyć z zapisaniem się na warsztaty FREE(RA)DOM FESTIVAL. Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe.

Zaczynamy 14.06 (poniedziałek) o godz. 17.00 spotkaniem z dziennikarzem, pisarzem i reportażystą Pawłem Smoleńskim. Warsztaty potrwają do 25.06. Szczegóły dotyczące zapisów – TUTAJ.

Jeżeli jednak nie możecie uczestniczyć we wszystkich zajęciach, zachęcamy do przyjścia na wybrany wykład w charakterze „wolnego słuchacza” (zgłoszenia pod adresem mailowym: resursa@resursa.radom.pl)

Wśród wykładowców gościć będziemy m.in. Jacka Hugo-Badera – dziennikarza, podróżnika, reportażystę; Marię Zmarz-Koczanowicz – reżyserkę i scenarzystkę wielu filmów dokumentalnych, Andrzeja Sapiję – reżysera, dokumentalistę; Annę Wydrę – producentkę filmową. Warsztaty: Wolność a samowolka. O sztuce reportażu. Warsztaty literackie i filmowe są wyjątkową okazją do skorzystania z możliwości udziału w nietuzinkowym i ciekawym przedsięwzięciu, dającym możliwości kreatywnego rozwoju tym wszystkim, którzy są zainteresowani pracą z kamerą i sztuką przygotowania reportażu.

Serdecznie zapraszamy.