Zbliżają się Mikołajki. Z tej okazji zapraszamy grupy zorganizowane (szkoły, przedszkola) do spędzenia tego czasu w „Resursie”. Przygotowaliśmy wiele atrakcji:

OFERTA DLA KLAS 0 -3

6.12. godz. 10.00 pokaz filmu „Magiczne Święta Ewy”.

Ewa ze względu na nieprzewidziane sploty okoliczności musi spędzić szkolną przerwę świąteczną na tajemniczej farmie położonej z dala od miasta. Gdy tam dociera nie wie jeszcze, że to właśnie ona będzie musiała ocalić pobliski stary las przed wycinką planowaną przez chciwego zarządcę. Ponadto jej przyjazd w niespodziewany sposób pomoże parze młodych ludzi odnaleźć miłość, a samej Ewie uda się odkryć największą rodzinną tajemnicę. A wszystko to dzieje się w przepięknej, zimowej scenerii Świąt Bożego Narodzenia.

Film przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6+.

Po filmie odbędzie się Mikołajkowy program muzyczno – ruchowy oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Czas trwania: 2,5 h

Bilety w cenie 20 zł.


OFERTA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

7. 12. Godz. 10.00 pokaz bajki „Święty Mikołaj dla wszystkich”

Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzętami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu, a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw.

Bajka dla dzieci w wieku 4+

Po filmie odbędzie się Mikołajkowy program muzyczno – ruchowy oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Czas trwania: 2 h

Bilety w cenie 20 zł.