14 czerwca zaprosimy na ostatnią przed wakacjami odsłonę cyklu DROGOWSKAZY. O godz. 12.00 oraz 18.00 zorganizujemy pokazy filmu „Opiekun”.

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka i jej mąż, ambitny dziennikarz, przechodzą kryzys małżeński. Narastające problemy i ciągły brak pieniędzy sprawiają, że Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje zadanie opowiedzenia historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, odkrywa, że jego własne losy mają wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie Robert zachowa się jak on?

Opiekun to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna staje się pretekstem do opowieści o postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi (na podstawie opisu dystrybutora).

Opłata za udział w spotkaniu – 10 zł (w kasie Resursy: poniedziałek-piątek w godz. 10:00-16:00, na biletyna.pl oraz przed seansami). Rezerwacje dla grup pod numerem telefonu 48 362 85 90.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:

Radio Plus Radom
Radio Rekord
Telewizja Dami
Portal „Cozadzień.pl”
Tygodnik „7 DNI”


 
 
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. OBSERWUJ NASZĄ STRONĘ: