Resursa Obywatelska zaprasza na pierwszą odsłonę serialu o życiu Jezusa. Reżyser filmu – Dallas Jenkins – pokazuje Ewangelię oczami osób, które osobiście znały Chrystusa. Seanse The Chosen odbędą się 11 stycznia o godz. 12.00 i 18.00.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa – oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który, dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane historie, ale w zupełnie nowej perspektywie. (na podstawie opisu dystrybutora)

W styczniu zaprezentowana zostanie pierwsza, trzyodcinkowa część serialu: Wezwałem cię po imieniu, Szabat oraz Jezus kocha dzieci. Czas trwania: 119 min.

Projekcji będzie towarzyszyć prelekcja: o godz. 12 księdza radcy Wojciecha Rudkowskiego, proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Radomiu, a o godz. 18 księdza Pawła Sidoruka, proboszcza Parafii Prawosławnej pw. św. Mikołaja w Radomiu. Organizatorzy zapraszają również na drobny poczęstunek.

Opłata za udział w spotkaniu – 10 zł. Bilety dostępne w kasie Resursy oraz online TUTAJ.


 
 
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. OBSERWUJ NAS NA FB: