Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu, w ramach cyklu „Drogowskazy”, zaprasza w środę, 13 października o godz. 12.00 i 18.00, na fabularyzowany dokument w reż. Michała Kondrata pt. „Czyściec”.

Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. Czyściec, to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji.

W filmie wystąpiła plejada znakomitych aktorów. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści – teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

W ramach cyklu „Drogowskazy” Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Seanse filmów religijnych w Resursie odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12:00 i 18.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl (TUTAJ).

Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu (48) 362 85 90.