W środę, 14 września o godz. 12.00 i 18.00 zaprosimy na pierwsze po wakacjach projekcje filmowe w ramach cyklu „Drogowskazy”. Na początek pokażemy film Nakręcony tata.

Pierwsza po wakacyjnej przerwie projekcja utrzymana będzie jeszcze w nieco letnim klimacie. Nakręcony tata to zabawna komedia familijna. Ben, niespełniony komik, montażysta reality TV, pogrąża się w kryzysie wieku średniego. Umieszczane w internecie filmiki z jego komediowymi występami nie cieszą się popularnością – do czasu, aż nagrywa go własny syn. Dziesięciolatek wrzuca do sieci film, a ten momentalnie staje się viralem i rozpoczyna karierę Bena w mediach społecznościowych jako Selfie Dad.

Czy popularność i sukces pozwolą Benowi odzyskać szczęście i rodzinę? Może recepty na udane życie powinien poszukać w Biblii, do czego niestrudzenie zachęca go młody współpracownik kształcący się na pastora? A może musi wrócić do młodzieńczych marzeń i uporać się z przeszłością?

Nakręcony tata to przyjemna i zabawna komedia familijna o ojcu, który otrząsa się z kryzysu wieku średniego i ponownie nawiązuje kontakt z rodziną… z Biblią w jednej ręce i telefonem komórkowym w drugiej.

Widzowie recenzują film następująco: „w sytuacji, kiedy życie i dzisiejszy świat jest tak przygnębiający,wspaniale jest obejrzeć coś podnoszącego na duchu” oraz „bardzo dobrze odzwierciedla prawdziwe zmagania związane z wyborem bożego życia zamiast tego, co świat uważa za akceptowalne; realistycznie pokazuje, jak ważne jest zaangażowanie taty w życie rodziny.”

(na podstawie opisu dystrybutora)

W ramach cyklu „Drogowskazy” Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Resursy, bezpośrednio przed projekcjami oraz online TUTAJ. Rezerwacje dla grup pod numerem telefonu 48 362 85 90.