Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu, na specjalne życzenie widzów, zaprasza 10 listopada o godz. 12.00, 18.00 oraz wyjątkowo także o 19.30, na fabularyzowany dokument w reż. Michała Kondrata pt. „Czyściec”.

Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. Czyściec, to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji.

W filmie wystąpiła plejada znakomitych aktorów. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści – teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

W ramach cyklu „Drogowskazy” Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl (TUTAJ). Uwaga! Informujemy, że nie ma już dostępnych biletów na pokaz filmu „Czyściec” o godz. 18.00. Zapraszamy na dodatkowy seans o godz. 19.30.