29 maja o godz. 11.00 zaprosimy na kolejną Bajkową niedzielę. Tym razem będzie można zobaczyć serial „Wiking Tappi”

Wiking Tappi to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach, które dzieją się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać chociażby wiedźmę Skrzypichę, trolla Gburka, elfkę Świetliczkę, kruka Paplaka, a ponadto smoki, olbrzymy, skrzaty i wiele innych baśniowych postaci. Jak to w bajkach bywa, są one zarówno dobre, jak i złe, ale nawet te, które z początku wydają się czarnymi bohaterami, dzięki pomysłowości Tappiego wkrótce dołączają do grona jego przyjaciół. W ten oto sposób bajki pokazują, że w każdym tkwi dobro, trzeba jedynie umieć je odnaleźć.

Serial animowany Wiking Tappi, to projekt będący adaptacją książek autorstwa Marcin Mortki, które są niezwykle popularne zarówno w Polsce jak i za granicą. Podczas „Bajkowej niedzieli” nasi widzowie zobaczą następujące odcinki: „Bitwa o szepczący las”, „Kiepski poranek olbrzyma Grzmocicha”, „Leśna pułapka” i „Talenty Tappiego”.

Po seansie czeka Was jak zawsze niespodzianka w postaci warsztatów. Tym razem zaproponujemy warsztaty plastyczne i animacje.

Wstęp: 10 zł. (od osoby). Bilety dostępne w kasie Resursy oraz online TUTAJ.