Chcesz wybrać się z Nami w pełną przygód podróż? Jeśli tak, to zapraszamy do „Resursy” na kolejne spotkanie z cyklu „Bajkowe niedziele”. Tym razem naszym najmłodszym gościom pokażemy bajkę pt. „Magiczny dywan”.

Głównym bohaterem filmu jest Hodżia, który mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie, mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swej zaginionej wnuczki. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody. Bajka dla dzieci w wieku 4+.

Seansowi towarzyszą warsztaty kreatywne dla dzieci oraz zabawa z animatorem. Tym razem nasi najmłodsi widzowie wykonają zabawki, które zabiorą ze sobą w podróż Magicznym Dywanem. Zapraszamy. Niedziela, 10 października, godz. 11.00, Resursa Obywatelska. Dzieci zapraszamy wraz z opiekunami.

Wstęp: 10 zł. Bilety na najbliższe spotkanie dostępne są online TUTAJ, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.