21 listopada, o godz. 11.00 zapraszamy do „Resursy Obywatelskiej” na „Bajkową niedzielę”. Podczas seansu nasi najmłodsi widzowie zobaczą film animowany pt. „Magiczne Muzeum” a po pokazie na dzieci czekać będą warsztaty z Jogą Śmiechu.

Bajka opowiada o perypetiach Henrysia, jego psa i przyjaciółki Moniki. Henryś jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek.

Śmiech to zdrowie – rzecz oczywista, ale czy śmiech wywołany podczas ćwiczeń ruchowych czy oddechowych podobnie jak śmiech spontaniczny powoduje eksplozję endorfin i wprawia w dobry nastrój? Jakie moce niesie ze sobą praktyka jogi śmiechu? Czy uda się zacieszyć śmiechem publiczność na sali widowiskowej podczas Bajkowej Niedzieli w Resursie? Przyjdźcie, żeby się pośmiać.

Czas trwania filmu: 86 min

Kategoria wiekowa: 5+

Wstęp 10 zł. (od osoby). Bilety dostępne w kasie Resursy Obywatelskiej oraz online TUTAJ.