WYSTAWY

„NARODZINY GWIAZDY” w fotografii Anity Lipiec

 W Galerii  „Resursa” odbyło się w piątek 10 kwietnia br. o godz. 17.30 otwarcie wystawy fotografii Anity Lipiec pt. „Narodziny gwiazdy". 

Ekspozycja czynna była do 20 kwietnia br.   Galeria zdjęć >>>

 

Fotograficzny „Retro świat” Łukasza Wykroty

W sobotę 21 marca br. miało miejsce kolejne wydarzenie w naszej instytucji z cyklu „Wieczór w Resursie”, równie udane, jak poprzednie, które zgromadziło liczną publiczność. Rozpoczęliśmy go o godz. 18.00 otwarciem wystawy fotografii Łukasza Wykroty zatytułowanej „ Mój retro świat”.

Ta oryginalna ekspozycja czynna była do 7 kwietnia br. Zapraszamy.

                            GALERIA ZDJĘĆ >>>>

 

 

„Następnego dnia” wystawa malarstwa z Litwy

Podczas pierwszego dnia „Kazików” tj. 28 lutego br. Galeria „Resursa” zaprosiła na otwarcie wystawy malarstwa Jovity Aukstikalnyte – Varkuleviciene zatytułowanej „Następnego dnia”.

Ekspozycja czynna była do 18 marca br.

Galeria zdjęć>>>

Rysunek, malarstwo i grafika Dariusza Kowala

W piątek 6 lutego br. o godz. 18.00 w Galerii „Resursa” odbyło się na otwarcie wystawy Dariusza Kowala zatytułowanej „Rysunek, malarstwo i grafika”.

Ekspozycja czynna była do 24 lutego br.   

galeria zdjęć>>>

 

Drewocuker – wystawa malarstwa

16 stycznia o godz. 17.00 odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Karola Łukasiewicza zatytułowanej „DREWOCUKER”.Galeria zdjęć  TUTAJ >>>

Wystawa była czynna do 4 lutego br.

 

„Radosne przygotowania” Domu Pomocy Społecznej w Radomiu

 

Otwarcie wystawy  w Galerii "Resursa" odbyło się 16 grudnia o  godz. 11.00.                              Wystawę można oglądać do 15 stycznia 2015r.

 
 Galeria „Resursa” zwyczajowo już organizuje w grudniu przedświąteczne prezentacje twórczości osób niepełnosprawnych. W tym roku zaproszenie do naszej galerii przyjął Dom Pomocy Społecznej w Radomiu, mieszczący się przy ulicy Rodziny Ziętalów 13. W związku z tym 16 grudnia br o godz. 11.00 będzie miało miejsce otwarcie wystawy rękodzieła artystycznego mieszkańców DPS pt. „Radosne przygotowania”.

    więcej ...

„Żeglarskie notatki” Konrada Majkowskiego

21 listopada o godz. 18.00 na otworzyliśmy wystawę akwareli Konrada Majkowskiego z Warszawy  zatytułowaną „Żeglarskie notatki”. Oświetlone w słońcu żaglowce, pchane siłą wiatru są  świetnym tematycznym antidotum na jesienne, chłodne listopadowe dni. Warto zatem poczuć przez chwilę klimaty mijającego lata. Wystawa czynna była do 10 grudnia.    WIĘCEJ >>>

Jubileusz prof. Aleksandra Olszewskiego w Resursie

W piątek, 24 października, otworzyliśmy jubileuszową wystawę grafiki, rysunku i malarstwa prof. Aleksandra Olszewskiego – cenionego i zasłużonego dla radomskiej kultury i nauki - dziekana Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu. Ekspozycja została zorganizowana z okazji 40 lat jego pracy twórczej.        WIĘCEJ >>>

„Śladami Luigiego Marii Montiego” podążył Krzysztof Ninard

8 października otworzyliśmy wystawę fotograficzną Krzysztofa Ninarda zatytułowaną „ Śladami bł. Luigiego Marii Montiego ”. Ekspozycja została zorganizowana w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, który zwyczajowo odbywa się w Radomiu w październiku każdego roku. Temat wystawy związany z osobą Błogosławionego idealnie nawiązuje do klimatu uroczystości.  WIĘCEJ >>>

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl