Wirtuoz gitary elektrycznej z big bandem „Mundana”

Koncert będzie czwartym spotkaniem z cyklu Radomscy muzycy z big bandem „Mundana”. Cykl jest okazją do zaprezentowania publiczności wybitnych muzyków związanych z Radomiem.

Michał Trzpioła to wszechstronny i niezwykle utalentowany gitarzysta młodego pokolenia, który umiejętnie porusza się w wielu stylach muzycznych takich jak jazz, rock, pop, funky, fusion i blues. Jest specjalistą od jazzowych i rockowych improwizacji. Pasjonat gitar – z których dźwiękiem lubi eksperymentować – i sprzętu muzycznego. W 2013 roku zwyciężył w najbardziej prestiżowym festiwalu gitarowym w Polsce „Solo życia”. Aktualnie jest gitarzystą w grupie Pilichowski Band. Ma na koncie współtworzenie wielu projektów muzycznych i wiele zagranych koncertów. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach.

Big band „Mundana” to uznana marka na scenie muzycznej Radomia i regionu. Zespół niejednokrotnie uświetniał miejskie imprezy grając m.in. na „Uliczce Tradycji”, na święcie patrona Radomia – „Kazikach”, podczas uroczystości wręczenia Radomskiej Nagrody Kulturalnej, czy na otwarciu strefy kibica w Radomiu podczas Euro 2012. Big band „Mundana” gra jazz, muzykę latynoamerykańską oraz popularne utwory rozrywkowe.

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl