Wernisaż wystawy "Opowieść o drzewach"

Galeria "Resursa" zaprasza w czwartek, 6 lutego 2020 r. o godz. 18.00 na otwarcie wystawy fotografii Barbary Polakowskiej pt. "Opowieść o drzewach".

 

Autorka jest fotografikiem i absolwentką studiów malarskich I stopnia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.
 
Przygodę z fotografią rozpoczęła w 1979 r. Przez wiele lat pracowała w Muzeum Wsi Radomskiej jako dokumentalista. Należy do Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie i Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego.
 
Jest autorką albumów: "Radomskie szlakiem zabytków" (1996) oraz "Powiat przysuski - przewodnik subiektywny" i "Powiat szydłowiecki - przewodnik subiektywny" (2016).
 
Ze szczególną pasją i zamiłowaniem fotografuje krajobrazy, przyrodę i dawne wiejskie budownictwo. Za swoją twórczość została wyróżniona Nagrodą Wojewody Radomskiego w dziedzinie kultury i sztuki za 1996 r., a w 2011 r. otrzymała srebrny medal Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Jest także członkiem Stowarzyszenia Muzealników Polskich i instruktorem Fotografii Krajoznawczej PTTK. 
 
Wystawa czynna będzie do 25 lutego br.  
 
 

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl