Zgraja i Gady to kolejne zespoły, które wystąpią na naszej scenie w ramach cyklu wakacyjnych koncertów Resursa Music Drive. Zapraszamy w piątek, 16 lipca o godz. 19.00.

Zgraja ? grupa ludzi, których połączyła pasja do muzyki, mieszanina charakterów i gustów muzycznych. Grają w większości polskie i zagraniczne covery bluesowo-rockowe, z domieszką popu, soulu, ale i autorskie kompozycje. Wystąpili w kilku konkursach muzycznych, jak np. Muzyczne Kaziki, gdzie 3 razy grali na Finałowych koncertach, wygrali też Ogólnopolskie Spotkania z Balladą.

? Podczas koncertu 16 lipca na Resursa Music Drive zagramy z gośćmi. Będzie to spore zaskoczenie i coś nowego, wystąpimy w całkowicie innym klimacie niż do tej pory ? piszą artyści.

Skład na Resursa Music Drive:
Olga Wesołowska ? wokal
Szymon Winiarski ? gitara
Piotr Goniewicz ? instr. klawiszowe
Łukasz Listek ? cajon
Marcin Listek ? bas

Olgę Wesołowską radomska publiczność ? i nie tylko ? może kojarzyć z udziału w Grupie Wokalnej Resursa, a całkiem niedawno wystąpiła z dwoma raperami Beny BE i Hubert HNS Wabik w singlu “Maski”, który cieszy się sporą popularnością na YouTubie.

***

Początki grupy Gady sięgają końca 2018 roku. Niedługo potem utrwalił się skład instrumentalny ? dwóch gitarzystów Daniel i Kacper, basista Alek oraz perkusista Mateusz. Po długich poszukiwaniach wokalu do grupy dołączyła Ada. Gady grają muzykę autorską z pogranicza hard rocka, bluesa i alternatywy, a także covery we własnej aranżacji. Do sukcesów zespołu można zaliczyć dostanie się do finału radomskich “Kazików” (dzięki głosom publiczności), a także dobre przyjęcie debiutanckiego singla “Bipolar”.

Skład zespołu:
Ada Wychowaniec ? śpiew
Daniel Terlecki ? gitara
Kacper Rzęchowski ? gitara
Aleksander Fidos ? bas
Mateusz Tomczyk ? perkusja

Bilety na poszczególne koncerty Radom Music Drive dostępne są online TUTAJ, w kasie Resursy Obywatelskiej od poniedziałku do piątku (godz. 10.00-16.00) oraz bezpośrednio przed koncertami.