Kolory Lata w Galerii

Galeria „Resursa” zaprasza 17 lipca (piątek) 2020 r. o godz. 18.30  na otwarcie wystawy malarstwa Agnieszki Sygut  pt. „Letnie impresje”.

Autorka urodziła się w 1972 roku w Starachowicach. Z wykształcenia jest instruktorem i nauczycielem plastyki. Realizuje się zawodowo w Domu Kultury w Iłży, gdzie m.in. prowadzi Pracownię Plastyczno- Ceramiczną i organizuje wystawy. Cyklicznie, od roku 2013, jest komisarzem Ogólnopolskich Letnich Plenerów Malarskich w Iłży.

Uprawia malarstwo, rysunek i ceramikę artystyczną. Ma na swoim koncie cztery wystawy indywidualne oraz udział w kilkudziesięciu ekspozycjach zbiorowych.
    
„Letnie impresje” to cykl obrazów ukazujących przyrodę w skali makro, to - jak twierdzi autorka – kolejna, bardzo osobista próba podróży w głąb siebie. Tematy zaczerpnięte z natury stały się podstawą dla wszystkich jej malarskich realizacji.

Zgodnie z regulaminem opracowanym na czas epidemii, zamieszczonym na stronie internetowej „Resursy Obywatelskiej”, przypominamy o obowiązku noszenia maseczki w pomieszczeniach Resursy i użyciu przy wejściu płynu dezynfekującego oraz o zachowaniu wymaganego dystansu.  Biorąc pod uwagę nasze powierzchnie wystawowe, możemy gościć na wystawie 33 osoby. Przewidziana jest wymiana osób zaproszonych, z zachowaniem określonych powyżej środków ostrożności. 

Wystawa czynna do 14 września br.

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl