Strefa Wolnych Dzieci to ciekawa propozycja zarówno dla dzieci, jak i całych rodzin. Podczas tegorocznej edycji Free (Ra)dom Festival, w dniach 17-19 czerwca, zapraszamy do Parku im. T. Kościuszki na odlotowe gry, zabawy i animacje.

Kilkugodzinne wydarzenie zostało podzielone na trzy dni, w czasie których na odwiedzających Strefę Wolnych Dzieci będzie czekać wiele atrakcji m.in. warsztaty slackline, czyli chodzenie po taśmie na wysokości kilkudziesięciu centymetrów nad ziemią, ścianka wspinaczkowa, eurobungee i małpi gaj, tj. trasa między drzewami z przeszkodami do pokonania. Nie zabraknie również gier przygotowanych specjalnie na tę okazję, łączących ze sobą elementy zabawy, nauki i rywalizacji.

Wśród propozycji warto zwrócić również uwagę na dostępne tylko w sobotę i niedzielę pokazy i warsztaty naukowe z Science Lab Radom. Na naszych gości czekają m.in. takie atrakcje jak: zamykanie w bańce, bańki płonące na rękach, balony unoszące z helem, bańki z suchego lodu i wiele innych.

Strefa Wolnych Dzieci dostępna będzie w dniach 17-19 czerwca w godz. 16.00-20.00.Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.