A A A

XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” RADOM 2016

15 grudnia (czwartek), w Resursie Obywatelskiej odbyły się eliminacje rejonowe do finału XV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Staropolskie Kolędowanie".

W całodziennym maratonie wystąpiło 58 wykonawców konkursowych w kategoriach: soliści, schole, chóry, zespoły wokalne oraz grupy folklorystyczne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom przygotowania wokalnego oraz poziomu prezentacji.


 

 

 

Zgłoszenia do udziału w eliminacjach rejonowych

 w Radomiu

15 grudnia 2016r.  godz. 10.00

1.

Kwartet z PP nr 12

Przedszkole Publiczne nr 12 - Radom

2.

Zosia Tracz

Publiczne Przedszkole nr 23 - Radom

3.

Zosia Pawlak

Publiczne Przedszkole nr 23 - Radom

4.

Jakub Wojcieszak

Publiczne Przedszkole nr 23 - Radom

5.

Agata Kmiotek

Publiczne Przedszkole nr 19 - Radom

6.

Aleksander Nowak

Publiczne Przedszkole nr 24 - Radom

7.

Septet z PP nr 6

Publiczne Przedszkole nr 6 - Radom

8.

Wiktoria Wełpa

Zespół Szkół Integracyjnych - Radom

9.

Lilianna Suwała

Zespół Szkół Integracyjnych - Radom

10.

"Zespół 25 nut"

PSP nr 25- Radom

11.

Magdalena Noga

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzucowie

12.

Wiktoria Kaźmierczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzucowie

13.

Małgorzata Noga

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzucowie

14.

Karolina Potacka

Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Jaroszkach

15.

Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Cyraneczka"

Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Jaroszkach

16.

Kryspin Jaros

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu

17.

Chór Dziecięcy Zespołu Szkół Muzycznych "Cantus Angelus"

Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

18.

Martyna Strojek

Parafia Świętego Mikołaja w Jedlni

19.

Jakub Kowalczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlińsku

20.

Katarzyna Głogowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących PSP i PG w Wolanowie

21.

Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Wolanianki: z kapelą

Zespół Szkół Ogólnokształcących PSP i PG w Wolanowie

22.

Karolina Drabik i Patrucja Kozyra

Zespół Szkół Ogólnokształcących PSP i PG w Wolanowie

23.

Zuzanna Seredyn

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie

24.

Paulina Tarnowska

Parafia Świętego Mikołaja w Jedlni

25.

Zuzanna Potacka

Parafia Świętego Mikołaja w Jedlni

26.

Kacper Piszczek

Publiczne Gimnazjum nr 22

Z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

27.

Oliwia Krzemińska

Publiczne Gimnazjum nr 22

Z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

28.

Zuzanna Fołtyn

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

29.

Oliwia Imiołek

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

30.

Zuzanna Krol

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

31.

Joanna Kobel

Zespół Szkół Publicznych - PG w Jastrzębiu

32

Wiktoria Witkowska

Zespół Szkół Publicznych - PG w Jastrzębiu

33.

DUET

Kinga Świat i Agnieszka Moskal - Kielce

34.

Kornelia Kanclerz - Kielce

 

35.

Nikola Heromińska

Liceum Katolickie im. Stanisława Kostki - Kielce

36.

Chór "Kantylena"

Gimnazjum Katolickie im. Stanisława Kostki - Kielce

37.

Schola "Chorus Angelorum"

Parafia Rzymsko-Katolickie pw.Wniebowzięcia NMP w Orońsku

38.

Dominika Bugajska

Studio Wokalne w Ostrowcu Świętokrzyskim

39.

Izabela Kobierska

Publiczne Gimnazjum - Mirów

40.

Aleksandra Łochnicka

Gminne Centrum Kultury i Sportu - Wieniawa

41.

Zespół Folklorystyczny "Wieniawa"

Gminne Centrum Kultury i Sportu - Wieniawa

42.

"Raz na ludowo" - Lesiów

Urząd Gminy w Jastrzębi

43.

Chór "Gaudium"

Zespół Szkół Integracyjnych - Radom

44.

Duet -Angelika Sadowska

        - Izabela Sulisz

Bursa Szkolna nr 3 -Radom

45.

Aleksandra Kozłowska

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta- Radom

46

Iga Mazur

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta- Radom

47

Nine Angeles z V LO

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta- Radom

48.

Paulina Glibowska

IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego - Radom

49

Mateusz Pietrasik

IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego - Radom

50.

Zespół - Natalia Kołdej

        - Katarzyna Łukasiewicz

        - Barbara Stefańska

IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego - Radom

51.

Chór I LO im. M. Kopernika w Radomiu

I Liceum Ogólnokształcące  Im. M. Kopernika - Radom

52.

Aleksandra Rogala - Radom

53.

Weronika Płusa - Radom

54.

Mikołaj Redestowicz - Radom

55.

Rafał Czupryn - Radom

56

Joanna Tuzimek - Radom

57.

Wiktoria Dalach - Radom

58.

Ewa Ankiewicz - Radom

59.

Bartłomiej Stryjski - Radom

60.

Natalia Koc - PSP nr 2 - Radom

61.

Chór Nauczycielski

"FESTA ALLEGRA" -Radom

Związek Nauczycielski Polskiego - siedziba chóru PSP nr 2 - Radom