lubisz to ? :)

A A A

WYBIERZ Z NAMI NAJLEPSZY FILM DEKADY!

KLUB DOBREGO FILMU MA 10 LAT. 

 

Klub Dobrego Filmu „Resursy Obywatelskiej” został powołany do życia z pilnej potrzeby radomskich miłośników X Muzy. W mieście, oprócz oferty multipleksu, praktycznie nie było miejsca dla prawdziwego, ambitnego i kameralnego kina. Jako że „Resursa” dysponowała starymi projektorami 35 mm, które wiele lat temu służyły mieszczącemu się tu wtedy kinu „Przyjaźń”, pojawiła się realna możliwość uruchomienia kina na tradycyjnym nośniku. I tak od dziesięciu lat, w  każdą środę, przy stolikach w Sali Kameralnej, ciastku i kawie, radomianie mogą oglądać dobre filmy; do niedawna jeszcze niektóre z nich wyświetlaliśmy ze starych projektorów.

12 grudnia przedpremierowym seansem filmu „Płomienie” świętować będziemy jubileusz KDF.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników Klubu do filmowej zabawy: wybierzmy wspólnie najlepszy film dekady w Klubie Dobrego Filmu. Oto 100 naszym zdaniem najlepszych obrazów wyświetlanych w „Resursie” przez ostatnie 10 lat. Który z nich najgłębiej zapadł Państwu w pamięć?  
>> GŁOSOWANIEW INTERNETOWE<<

Wyniki naszej ankiety (głosować prosimy tylko na jeden film, internetowo i tradycyjnie – podczas trzech najbliższych seansów w „Resursie”) przedstawimy podczas jubileuszu. Wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu, zapraszamy we środę, 12 grudnia, o godz. 18.00. Przed seansem „Płomieni” rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Zapraszamy!