lubisz to ? :)

A A A

Festiwal "STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE"


 

 

XVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek  

„STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” 

RADOM 2017

 


Eliminacje rejonowe:  

Kozienice       7 grudnia br. godz.   9.00

Białobrzegi    11 grudnia br. godz. 10.00

Pionki            12 grudnia br. godz. 10.00

Opoczno       13 grudnia br. godz. 10.00

Skaryszew    14 grudnia br. godz. 10.00

Drzewica       15 grudnia br. godz. 10.00

Lipsko            16 grudnia br. godz. 10.00

Radom          18 grudnia br. godz. 10.00

 

Lista zgłoszonych do udziału w eliminacjach rejonowych w Radomiu: 

 

- Franciszek Maksymiuk                                         

  Przedszkole Publiczne Nr 4 w Radomiu

- Zofia Karasińska                                                    

   Przedszkole Publiczne Nr 8 w Radomiu

- Duet – Anna Sadowska i Julia Gregorczyk           

   Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu

- Karolina Turzyńska

   Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

- Ewa Łoboda   

   Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

- Wiktoria Wdowiak

   Społeczne Ognisko Muzyczne w Radomiu

- Amelia Wakuła

  Pracownia Muzyczna PIANO w Szydłowcu

- Eryka Tarka

   Pracownia Muzyczna PIANO w Szydłowcu

- Karina Czarnota

   Pracownia Muzyczna PIANO w Szydłowcu

- Lena Jaworska

  PSP Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

- Liliana Suwała

  PSP Nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu

- Wiktoria Wełpa

  PSP Nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu

- Zosia Dobrowolska

  PSP Nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu

- Michał Zamkowski

  Family Group Centrum Edukacyjne w Radomiu

- Amelia Wojdat

  PSP im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach

- Aleksander Kozera

   PSP Nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu

- Magdalena Łyżwa

   PSP Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu

- Julia Banasik

   PSP Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu

- Marta Choraczyńska

   PSP Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Radomiu

- Zespół PSP Nr 6

   PSP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu

- Lena Chrząszcz

   PSP Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu

- Karina Jamka

   PSP Nr 21 im. J. Twardowskiego w Radomiu

- Aleksandra Drab

   PSP Nr 21 im. J. Twardowskiego w Radomiu

- Karolina Banaczek

  PSP Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu

- Amelia Jakubowska

  Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

- Wiktoria Malinowska

  Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

- Julia Kozłowska

  PSP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu

- Barbara Jarosz

  PSP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu

- Zuzanna Król

  Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

- Martyna Wójcik

  Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

- Marta Miller

  Centrum Aktywności Lokalnej w Brodach

- Paulina Nowak

  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku

- Daria Marczewska

  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku

- Zespół Gimnazjalny z Gielniowa

   Gimnazjum Publiczne w Gielniowie

- Zespół „Kolędnicy” Brass Band

   Zwoleń

- Magdalena Chołuj

  Morawica

- Arkadiusz Solarz

- Anna Bębenek

  Chlewiska

- Natalia Sokół

  PSP Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich w Radomiu

- Katarzyna Rzeszot

  Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Reymonta w Radomiu

- Natalia Adamczyk

  Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Reymonta w Radomiu

- Aleksandra Wesołowska

  Parafia pw. Chrystusa Króla

- Mateusz Sąpór

  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. R. Traugutta w Radomiu

- Ewa Ankiewicz              - OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Olga Wesołowska          - OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Adrianna Olszańska       - OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Karina Duszyńskim.

  IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu

- Martyna Czachurska

  IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu

- Aleksandra Rogala

  OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Mateusz Pietrasik

  IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu

- Anna Kowalczyk

  OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Aleksandra Kozłowska

   V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. R. Traugutta w Radomiu

- Trio wokalne Resursa – Weronika Płusa, Aleksandra Rogala, Sandra Ślusarczyk

  OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Klaudia Mazurek

  VII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomiu

- Liliana Peć

  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu

- Oliwia Bukowska i Agnieszka Jemiołek

  VII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomiu

- Sandra Ślusarczyk

  OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Karolina Drela

  III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

- Weronika Płusa

  OKiSz „Resursa Obywatelska” w Radomiu

- Gabriela Neska

   III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

- Grupa wokalna Resursa

  Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu

 

 


Finał XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

„STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” RADOM 2017:

- przesłuchania finałowe odbędą się w 28 grudnia 2017r. od godz. 9.00

  w Ośrodku Kultury i Sztuki  „ Resursa Obywatelska”  w Radomiu ul. Malczewskiego 16

- ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i KONCERT GALOWY - 28 grudnia br. o godz. 17.00 

Gość Koncertu Galowego  Folk Kapela "GÓRALSKA HORA"

 

Szczegółowych informacji udzielają:

Andrzej Przybylski, tel. 48 362 42 63 w 23  lub  502  152 428 (godz. 9 – 15),

ks. Dariusz Sałek tel. 605 113 540 - w poniedziałki od godz. 11.00