lubisz to ? :)

A A A

Album "Retro Radom" w Budżecie Obywatelskim 2020

Album "Retro Radom" zakłada stworzenie pierwszego z serii albumu ze zdjęciami Radomia z lat 60. i 70. XX w. W albumie zostaną wykorzystane zdjęcia p. Jerzego Szepetowskiego. Dawne zdjęcia zostaną uzupełnione przez fotografie współczesne i krótkie wspomnienia o prezentowanych miejscach np. o targu na Wale, kwiaciarkach na Placu Konstytucji, fontannach... Wydawnictwo będzie doskonałą pamiątką dla mieszkańców, ale także książką, która mogłaby zainteresować turystów. Aby zapewnić szeroką, darmową dostępność albumu planowany jest wydruk 300 szt. oraz umieszczenie go w całości na stronie internetowej.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia w głosowaniu naszego pomysłu. Znajduje się on na pozycji 43 w grupie projektów do 400 tysięcy zł (strona 7 w książeczce do głosowania).

Głosowanie trwa od 5 do 21 lipca.

Głosować można:
- drogą elektroniczną poprzez stronę www.konsultacje.radom.pl.
- w pięciu stacjonarnych punktach:
1. w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Kilińskiego 30 (pok. 19),
2. w Biurze Rady Miejskiej, ul. Moniuszki 9 (pok. 13A),
3. w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1,
4. w Referacie Komunikacji Społecznej, Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104)
5. w Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przy ul. Rwańskiej 16, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00 i w sobotę od 9:00 do 14:00.
- w mobilnych punktach głosowania - mapa mobilnych punktów: https://drive.google.com/openid=1PDEv74GpRIgVzmykE3CN_PMwESPEiErA&usp=sharing

więcej szczegółów na stronie miasta:
http://www.radom.pl/page/4,aktualnosci.html?id=10942